Únor 2018

Angelina Jolie: 2018 American Society Of Cinematographers Awards

21. února 2018 v 18:02 | Glow |  Angelina Jolie
Krásná Angelina Jolie se objevila se zářivým úsměvem na 2018 American Society Of Cinematographers Awards, akce, která se konala 17. února v Los Angeles. Během akce získala ocenění Board of Governors Awards za svůj poslední film 'First They Killed My Father'. Na akci zvolila krásné šampáňo šaty značky Elie Saab Couture, šperky Neil Lane a botky do Ralph & Russo. Vypadala opravdu fantasticky :))Jennifer Lawrence: Screening of Red Sparrow in Washington

18. února 2018 v 12:02 | Glow |  Jennifer Lawrence
Krásná Jennifer Lawrence, kterou můžete samozřejmě znát z Hunger Games propaguje nový film s názvem 'Red Sparrow'. Tentokrát bylo zastávkou hlavní město Washington D.C. Na akci jí to ohromně slušelo, moc se mi líbí její líčení ♥


Robert Pattinson: Berlin Film Festival 2018

18. února 2018 v 11:52 | Glow |  Robert Pattinson
Aaaaaa, Robert Pattinson, miláček ze Stmívání, bože můj, dyť on teď zase vypadá jako před lety :D To sem prostě musím dát i kdybych nechtěla :D Zase ta moje nostalgie. Robert se objevil na Berlínském mezinárodním festivalu s filmem Damsel a to po boku své kolegyně Mii Wasikowski. Ta černá mu sekne!


Margot Robbie: Academy Film Awards Nominees Party

18. února 2018 v 11:42 | Glow |  Margot Robbie
Ještě jedna akce s Margot, kdy doraila na Academy Film Awards Nominees Party, která se konala v Londýně. BAFTA předávání cen by se mělo konat dneska. Takže zítra určitě zase čekejte na nějaké fotky, jsem zvědavá na róby ♥ Na této akci měla Margot krásné bílé šaty značky Chanel a podpatky Gianvito Rossi


Margot Robbie: 'I, Tonya' London Premiere

18. února 2018 v 11:31 | Glow |  Margot Robbie
Margot Robbie ještě stále propaguje film 'I,Tonya' a mám pro vás fotky z premiéry, která se konala v Londýně. Margot zvolila krásné třpytivé, zajímavě kombinované šaty od Louise Vuittona. Mimochodem, když se tu tak bavíme o novém filmu, tak Margot byla nominovaná na Academy Awards za roli Toyni Harding v kategorii nejlepší herečka. Takže jí určitě budu držet palce ♥ Film jsem ješě neviděla ale ohlasy na film jsou úžasné :)


Margot Robbie: Harper's Bazaar 2018

18. února 2018 v 10:42 | Glow |  Margot Robbie
Margot Robbie se objeví v novém vydání magazinu Harper's Bazaar, který vyjde v Austrálii. Mám pro vás titulní stranu a pak nádherný photoshoot, který na mě dejchá takovou lehkostí, létem, zábavou. Margot je tam úchvatná a fotky se moc povedly, určitě stojí za mrknutí ♥Reese Witherspoon: Marie Claire 2018

18. února 2018 v 10:02 | Glow |  Reese Witherspoon
Mezi mé oblíbenkyně také patří Reese Witherspoon, která nedávno nafotila úžasné fotky pro Marie Claire. Ona vypadá pořád takl mladinká ♥ Já jí mám hrozně ráda a filmy s ní miluju už od dětství. Přeložila jsem pro vás i skvělý výňatek z rozhovoru, zbytek bude až v březnovém vydání a přidávám i pár skvělých fotek z photoshootu ♥


Reese Witherspoon je ve vedení!

Oceněná herečka, producentka a aktivistka sedí s redaktorkou Marie Claire, aby projednala svůj nadcházející film 'A Wrinkle in Time', rozmanitost na pracovišti a nepopiratelný vývoj toho, co známená být v dnešní době ženou.

Poprvé jsem se zamilovala do Reese Witherspoon, když v roce 2001 vykročila na Harvardskou právnickou fakultu jako blondýnka Elle Woodsová a dokázala to, že i žena, která se stará o módu a líčení může být tak skvělá. Od té doby jsem sledovala její kariéru, od její výhry Oscara za Walk the Line (2005) k jejímu představení ve Wild (2014) a nedávno jsem sledovala Emmy a Golden Globes, které vyhrávaly Big Little Lies. Reese produkovala poslední dva projekty, kromě Gone Girl (2014) pod záštitou své relativně nové produkční společnosti Hello Sunshine.

Její máma jednou řekla, že pokud chcete někdy vykonat dobrou práci, musíte jí udělat sami. Reese si uvědomovala, že je tu nedostatek rolí pro ženy a vytvořila tak vlastní příležitosti a pozdvihla tak další ženy. S třiadvaceti prjekty je to trochu zázrak, že provozuje životní styl značky Draper James a má zabijácký knižní klub na Instagramu. Když jsem slyšela, že přijala roli v adaptaci jedné z mých neoblibenějších knih 'A Wrinkle in Time', nemohla jsem odolat s ní udělat rozhovor.

AF: Mluvila jste o tom, že jste pyšná na svoje ambice. Odkud je máte?
RW: ,,Mám hodně podpory od svého manžela (Jim Toth), ten se hluboce stará o rovnost a vždy mi říká, proč bych neměla být odpovedná za nějakou společnost a proč s nimi nemít osobní vztah. Povzbuzoval mě, abych byla otevřená. Oprah mě povzbudila ještě dřív, než jsem se s ní vůbec setkala, říkala, abych byla tou nejlepší verzí sebe sama. Ráda to provozuji prostřednictvím svého knižního klubu."

AF: Jsem posedlá 'A Wrinkle in Time'. Četla jsem to svojí dceři asi před rokem a úplně mě to dostalo. Poprvé jsem to četla tak v 11. Četla jste tu knihu jako dítě?
RW: Četla jsem ji v šesté třídě a jednoduše jsem ji milovala. Myslela jsem, že jsem Meg Murry. Vůbec jsem ve světě nevěděla, kdo jsem. Věděla jsem, že existuje něco víc, než místo, kde jsem žila a dalo mi to představu toho, že mohu udělat něco, nebo že mohu být součástí mnohem většího příběhu. Kniha je pro malé děti velkou mocí - mají příležitost změnit svůj svět tím, že změní svou vlastní mysl a vědí, že i když jsou obklopei temnotou, mohou vyvolat světlo."


AF: Miluju ty hodiny, které mě přivádí k něčemu, co je ve zprávách: sexuální obtěžování Neexistuje žádný průmysl, kterého by se to nedotklo. Odvážní lidé zvedli své hlasy a nyní jsme svědky změn v moři roustoucí dynamiky v tomto hnutí. Byla jste překvapena skutečností, že příběhy o sexuálním obtěžování pocházejí z mnoha průmyslových odvětví než z Hollywoodu?
RW: ,,Bohužel nenašla jsem nic tak šokujícího. Ženy sdílejí příběhy v obývacích místnotech a na pracovišti tak dlouho. Je prostě neuvěřitelné, že nás média a svět začali poslouchat a věřit nám. Byla jsem obzvlášť znepokojena ženami ve společnosti Ford Motor, které se přihlásily a vyprávěly své příběhy o obtěžování a zneužívání a ženy ve svém vlastním průmyslu, které své příběhy odvážně vyprávěly a přitom neměly co získat."

AF: Proč si myslíte, že lidé byli tak dlouho zticha co se týče sexuálního obtěžování?
RW: ,,Většina žen, kdyby přišly dřív, přišly by o práci. Není prostě důvod sdílet příběh, pokud by vás výsledek ještě potrestal. To je důvod, proč jsem tvrdě pracovala na iniciativě nazvané Time's Up s více než 400 ženami v mém odvětví, abych získala peníze pro ženy, které by získaly lepší prostředky na soudní žaloby ve svém průmyslu. Snažíme se vyrovnat podmínky pro všechny ženy a muže, kteří trpí diskriminací, obtěžováním a zneužíváním."

AF: Myslíte si, že teď opravdu uvidíme změnu?
RW: ,,Cítím posun. Lidé, kteří dlouho mlčeli, konečně přicházejí vpřed a mluví, i když se jejich hlas třese. Vím jaké to je, když jsem já vyprávěla svůj příběh. (Podzimní události v LA, Reese hovořila o svých zkušenostech s obtěžováním a sexuálním útokem režiséra, když ji bylo 16 let). Ženy jako vůdkyně v každém průmyslu se musí postavit těm, kteří jsou bezmocní a tišší. Je to celkem hloupé, že ny i veřejnost si myslí: No já nevím, jak mohu skutečně ovlivnit změnu. Změnu můžete ovlivnit tam, kde utrácíte svoje peníze. Všichni potřebujeme být více informováni o společnostech, v nichž pracujeme, s nimiž spolupracujeme, protože spotřebitel je v tomto světě sociálních médií velmi silný. Některé společnosti dělají neuvěřitelně dobré ěci s inkluzí a rozmanitostí - tomuto průmyslu se daří a zneužívání klesá, když máte na vrhcolu větší rovnováhu."

Dakota: Filming 'Bad Times at the El Royale'

18. února 2018 v 9:13 | Glow |  Dakota Johnson
Dakota se momentálně nachází v Kanadě, kde pracuje na novém filmu 'The Bad Times at The El Royale'. Konkrétně se natáčí v Burnaby. Hrozně jsem se nadchla, když jsem si na imdb přečetla, že tam hraje také Chris Hemsworth, představa, že s ním Dakota pracuje a pak propaguje film, uaaa ♥ Doufám, že to bude nějaká pecka :D Zatím nejsou nějaké větší informace, jen že se film odehrává v roce 1960, v jednom zchátralém hotelu v oblasti Lake Tahoe v Kalifornii.

Můžete se podívat na dvě alba ze dvou dnů :))
Dakota: Marie Claire Interview

18. února 2018 v 8:51 | Glow |  Dakota Johnson
Máme tu zase konec víkendu a já jsem si pro vás připravila pár článků. Jako vždy začnu s mojí milvanou Dakotou a mám tu pro vás nový rozhovor s Marie Claire o Fifty Shades Freed ♥


Dakota Johnson právě dokončila svou poslední cestu jako Anastasia Steele v neuvěřitelně erotickém/vtipném Fifty Shades Freed - film, který ukazuje že si Ana a Christian dali pauzu od 'červené místnosti', vzali se, řešili těhotenství a zabývali se zlověstným vydavatelem jménem Hyde, který jim udělal peklo.

Ale nemějte strach, stále můžeme vidět spoustu vášnivých sexuálních scén a budeme mít z toho zážitek. Herečka promluvila s MarieClaire.com o tom, která scéna byla nejtěžší př natáčení, nejméně sexy věc o tomto filmu a o natáčení s Jamiem Dornanem.

Existuje ve filmu nějaký plán sexuálních scén?
Dakota: ,,Kdybychom mohli dělat všechny sexuální scény za jeden den, tak by to asi opravdu bylo v Guinnesově knize rekordů. Hodně záleželo na místech, protože jsme druhý a třetí díl točli zároveň, sexuální scény se natáčely tak nějak dohromady a zrhuba se natáčely dva týdny."

Tato intenzivní poutavá scéna v červené místnosti byla neuvěřitelně houževnatá. Víte o jaké mluvím.
Dakota: ,,Bylo to zdaleka to nejtěžší - myslím ve všech třech filmech - tahle scéna ve třetím filmu, kdy jsem byla rukama i nohama připoutána k bráně. Je to jako být uvazaná k plotu, který klesá. Bylo to trochu šokující, protože jsem si neuvědomila, že bez ohledu na to, jak jsem byla připravena, tak nikdyn evíte, jak bude váš nervový systém reagovat. Bylo to opravdu složitá, velmi obtížná scéna."

Takže se před sexuálníma scénama dělaly normální záběry?
Dakota: ,,Byl přesný plán toho, jak se scény budou natáčet a jak dokončovat. Takže před scénami, kdy jsme byli oba zranitelní a byly velmi obtížné se před tím natočilo něco silného."

Dělání těchto scén bude asi takové trapné.
Dakota: ,,Ne, není to nikdy snadné, není to ležérní, není to legrace. Nikdy to nebude snadné."

Lidé spolupracovali se 'sexuálním poradcem', takže nkdo nemůže říct, že tento film nebyl dobře prozkoumán.
Dakota: ,,Jamie měl převážně poradce, který byl hlavně u prvního dílu, u druhého dílu byli spíše lidé, kteří se specializovali na to, jak fungují věci, jako jsou určité nástroje a hračky. Je to složité a detaily jsou opravdu velmi důležité. Stejně tak jako dodržovat pravidla. Opravdu tím komunitu BDSM a myslím, že jsme to udělali správnou cestou."

Brittany Snow: NYFW 2018

14. února 2018 v 10:31 | Glow |  Brittany Snow
Mezi mé další oblíbené herečky už od mládí patří také Brittany Snow ♥ Viděli jste romantickou komedii John Tucker musí zemřít? Je to z roku 2006 a to jsem s ní viděla snad stokrát :D A teď jí můžeme vidět ve filmech Pitch Perfect, což je taky skvělá oddechovka :) Brittany se v květinovém ohozu zúčastnila módní přehlídky Naeem Khan. Vypadala skvěle ♥