Dakota: 8 Days Magazine

11. února 2018 v 13:05 | Glow |  Dakota Johnson
Další rozhovor, tentokrát s časopisem 8 Days. Hrozně se mi líbí scany, ty fotky které použili, no prostě wow ♥ Rozhovor se také moc povedl a celý se týká Fifty Shades, takže určitě doporučuji přečíst ♥


Nyní, když je dokončen třetí a poslední díl série Fifty Shades, jak se cítíte?
Dakota: ,,Cítím se nostalgicky a vděčně za zkušenost, vzrušeně pro budoucnost."

Jaký byl poslední den na natáčení?
Dakota: ,,Bylo to neskutečné, celou noc jsme pracovali a čekali až vyjde slunce na poslední klapku a zdálo se, že to snadn nikdy nenastane! Čekali jsme a čekali. A nakonec to bylo krásné ráno. Anastasia se znovu spojila s Christianem ve druhém filmu ale tentokrát za jejich vzpomínek."

Jak se vztah nyní vyvíjí ve Fifty Shades Freed?
Dakota: ,,Myslím, že ve třetím filmu, jak Anastasie tak Christian zjistili, že tu bude trvalá fixace kontroly a moci mezi oběma. Ale protože se rozhodli se vzít, učinili vědomé rozhodnutí ctít se navzájem a soustředit se na jejich vztah jako na něco, co má vlastní život. Tímto způsobem ho vnější vliv nebo nějaká hrozba nezničí. Anastasia uznala a přijala více sexuální a dominantní stránku sebe sama, která je hnací silou ve filmu."

Jak se vypřádávají s tím, že jsou v manželství?
Dakota: ,,Vzhledem k tomu, že jsou celkem odlišní, tak Anastasie možná trošku po svatbě má větší odpovědnost. Nejedná se nyní jen o její život ale o život jejího manžela a nakonec i jeho děti. Myslím si, že jí manželství vyhovuje."

Jaké to bylo, natáčet svatbu?
Dakota: ,,Bylo to legrační a zároveň bizarní. Nikdy jsem před tím svatební scénu netočila. Bylo to skvělé."


Je pro vás těžké udržet kamenou tvář, když natáčíte?
Dakota: ,,Ach ano. Jednou se zasměju a je po všem - musíme to pak točit znovu a znovu. Christian Grey je poměrně složitá lidská bytost."

Myslíte, že Jamie odvedl dobrou práci pro tuto klíčovou roli?
Dakota: ,,Je to složité a věřím, že Jamie do této role přinesl důmyslnost a komediální přízvuk. Christian mohl být postavou, která je docela chladná a nepřístupná ale Jamie je něžný člověk a dává mu to teplo."

Očividně jste během tří filmů vytvořili skutečné přátelství.
Dakota: ,,Myslím si, že už navždy budeme přátelé. Jamie a já jsme prošli touto celou cestou společně a je mi nejblížš k tomu aby věděl, jaká zkušenost to byla."

Jak vám vztah a chemie pomohli natočit intenzivnější a intimnější scény?
Dakota: ,,Kdybychom se nestali přáteli, bylo by to mnohem obtížnější. Natáčení intimních scén není pohodlné a jsou zesíleny, jak se příběh vyvíjí, takže kdybych mu nedůvěřovala, nebo bych se necítila bezpečně, byla by to noční můra."

Jádrem toho všeho je příběh dvou lidí, kteří se navzájem opravdu milují.
Dakota: ,,Ano, absolutně. Myslim si, že Anastasie a Christian se v sobě nacházejí. Je tam opravdu hluboká láska a s tím přichází výbušná vášeň bez slitování. Ani pro jednoho neexistuje žádná jiná osoba."

Jejich láska je však v každém filmu testována. Jaká je největší výzva, ve které musí čelit ve Fifty Shades Freed?
Dakota ,,Největší zkouškou je skutečnost, že je těhotná ještě před tím, než jsou oba opravdu připraveni mít dítě. Ztráčet část jejich osob je hrozbou pro Christiana a možná podvědomě i pro Anastasii, protože je příliš mladá. A pak je tu pár lidí, kteří si pohrají s jejich vztahem, jako třeba Jack Hyde, bývalý šéfredaktor, který se vrací a není v moc dobré náladě."

Anastasia Steele je taková ikona. Jak to vidíte?
Dakota: ,,Vidím ji jako velmi váženou ženu. Je chytrá, tvrdá, důstojná a půvabná. Respektuje sebe i jiné lidi. Je soucitná a přímá. Je inspirativní žena a dobrá osoba."

Jak byste řekla, že se změnila v průběhu tří filmů?
Dakota: ,,Anastasia má velký emocionální a psychologický oblouk. Pochází z velmi chráněného prostředí a má naivní výhledy, až nakonec je divoká, statečná, expresivní a ochranná žena. Jedná se o rysy, které nejvíc obdivuji, spolu s tím, že je věrná sama sobě. Neexistuje okamžik, ve kterém by se mohla měnit za někoho jiného.To z ní činí nečekaně dobrý vzor pro ženy, které se snaží najít svou vlastní sílu."

Když se ohlédnete zpět na všechny tři díly, musíte mít nějaké zvláštní vzpomínky.
Dakota: ,,Strávili jsme roky s těmito projekty...existuje tisíc zvláštních okamžiků a vzpomínek. Nejdůležitější jsou pro me všechny zážitky, kdy jsem se setkala s lidmi a vztahy, které jsme si postupně vybudovali. Našla jsem opravdu kouzelné lidi a jsem za to nesmírně vděčná."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama