Dakota: Best Movie (Italy - February)

11. února 2018 v 11:37 | Glow |  Dakota Johnson
Dnes jsem pro vás přeložila další rozhovor, který Dakota poskytla pro italský časopis Best Movie. Mluví o svých projektech a rodině, celkem takový milý rozhovor :)


Anastasia Steele ve Fifty Shades Freed: Ve třetí kapitle si Anastasia potřebuje zvyknout na svůj život jako manželka, životní styl svého manžela a jeho depresivní povahu. Tento film je o detailech, které definují vztah mezi Christianem a Anastasií.

Práce se Sam Taylor Johnson a Jamesem Foleyem: Byly to dvě zcela odlišné zkušenosti, ale myslím si, že oba udělali neuvěřitelnou práci. Bylo poučné, jak může muž i žena pracovat na takovém materiálu. Myslím, že Sam Taylor Johnson byla perfektní pro první film, stejně jako ostastní dva byly lepší pro Jamese. Tento třetí díl je především plný napětí.

Těhotenství ve Fifty Shades Freed: V roce 2012 jsem již byla těhotná když jsem měla roli v seriálu 'Ben & Kate'. Je to něco, co miluji. Je to role, která byla v moji rodině dost známá protože mám hodně mladších sourozenců. Když jsem kolem dětí, mám tendenci ztrácet kontrolu a sama jsem trochu dětinská.

Suspiria a práce s Lucou: Miluju origiální film a oba pracujeme na tom, abychom to udělali ještě o kousek lepší. Je to umělecky krásná, taková neuvěřitelná práce. Design, sooundtrack, je to fascinující a jedinečné. Je to krásné a děsivé. Práce s Lucou je uvolněná ale také strašně frenetická: je to skutečný režisér. Skutečný italský režisér. Najde inspiraci ve všem: barvy, hudba, obraz.

A Bigger Splash a spolupráce s Tildou Swinton: Byla jsem hrozně šťastná že mohu spolupracovat s Tildou. Natáčení bylo velmi zábavné, byli jsme na ostrově, který je plný energie, barev a to možná proto, že je na sopce. Všechno je tam tak živé, je to ostrov, který má svůj vlastní charakter. Tilda a já jsme si užili opravdu zábavu a navzájem se milujeme. Je inteligentní a tak rozkošná, plná talentu. Práce s ní je splněný sen.

Sound of Metal: Matthias je takový zvláštní člověk, velmi chytrý, ale také opravdu legrační. Milovala jsem práci s ním. Příběh Sound of Metal je opravdu krásný. Bylo mi potěšením s ním pracovat na filmu.

Maminka Melanie a babička Tippi: Myslím, že jsem si trochu vybrala z obou. Ráda bych si myslela, že jsem zdědila sílu a milost mé babičky. Je to nejkrásnější žena, jakou jsem kdy v životě potkala. Má máma je skvělá a zábavná. Ráda bych si to myslela i o sobě.

Když se rodina dozvěděla, že dostala roli v trilogii Fifty Shades: Přijala jsem roli předtím, než se to doma někdo dozvěděl, ale věděla jsem, že jsou za mnou na 100%. Vědí, že je to jen práce, že to nejsem já. Myslím, že dokonce máma přečetla první knihu ale jinak to pro mě byla taková soukromá zkušenost. My moc o těchto filmech nehovoříme. Můj táta byl také nadšená - podporuje vše, co dělám. Moje rodina ty filmy nikdy neviděla a ani bych to nechtěla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama