Dakota: La Stampa (Italy - January)

10. února 2018 v 15:35 | Glow |  Dakota Johnson
Další rozhovor s Dakotou, tentokrát s magazínem La Stampa :)


Jak jste se v posledních třech letech změnila? A změnila jste se nějak pro Anastasii?
Dakota: ,,S trilogií jsem začala, když mi bylo 23 let a nikdy předtím jsem nedělala sexy scénu nebo byla někde nahá. Hodně jsem se toho bála. Odhalila jsem se mnoha způsoby, fyzicky i emociálně. Byla jsem hodně zranitelná. Poté, s úspěchem série jsem se musela naučit oddálit od své postavy a pamatovat si, že mám ještě dlouhou cestu. A doufám, že si nakonec budou lidé pamatovat, že Anastasie je jenom postava, která neodráží můj osobní život. Jsou zde ženy, které mi děkují, že jim pomáhám tím, že se cítí sexuálně osvobozené. Nemusí děkovat mě, ale E. L. James."

V reálném životě, se nicméně věci mění, v Hollywoodu a kdekoliv jinde. Změnily se strategie vydání filmi, je to kvůli nedávným diskuzím?
Dakota: ,,Nemůžu mluvit o marketingu, to není moje rozhodnutí. Ale nemyslím si, že moje postava nebo film tomu nějakým způsobem škodí. Pokud se nemýlím, trilogie dává ženám sílu, aby se ujaly iniciativy a měli větší důvěru v sebe, ve svých vztazích a práci. Síla, se kterou se má zacházet spravedlivě. Anastasia ve filmu zažívá všechny tyto zážitky. Umění, kreativita a film mohou podat pomocnou ruku při změně několika věcí. A pokud mohu udělat cokoliv, aych podpořila hnutí a pomohla při dosahování těchto cílu, jdu do toho."

Cítíte jiný smysl pro ženskou solidaritu?
Dakota: ,,Ano, není to tak, že bych dřív žila nějak v konkurenci a soupeření, ale teď jsem hodně v přátelském vztahu se ženami, které jsem celý život obdivovala. Nemám žádné problémy mluvit o sobě a být upřímná a otevřená. Mluvíme mezi sebou hodně a to je hodnota, která se neztratí."

Jaký typ může byste chtěla? A jak to je s Chrisem Martinem, leadrem skupiny Coldplay?
Dakota: ,,Jak učí film, není tu jen jeden druh lásky. Pokud jde o mě, chci člověka, který mě respektuje a podporuje moji práci stejně tak jako já jeho. Zbytku dávám přednost tomu, aby věci zůstaly soukromé."

Ve vašem uměleckém životě je další důležitý člověk: Luca Guadagnino, se kterým jste pracovala na 'A Bigger Splash' a nyní na remaku 'Suspiria'.
Dakota: ,,S Lucem mám nejdůležitější pracovní vztah ve svém životě. Podařilo se mu stimulovat jinou část mé krativity. Pak jsem s ním nějaký čas žila v Itálii a naučila jsem se oceňovat vaši zemi, prožívat jeho kulturu a zvyky. Cítím, že mám štěstí a chtěla bych aby moje italština byla lepší. Lidé o vás diskutují ale neexistuje nenávist. Všechno pochází z lásky a tvořivosti. Z vášně."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama