Dakota: Marie Claire Interview

18. února 2018 v 8:51 | Glow |  Dakota Johnson
Máme tu zase konec víkendu a já jsem si pro vás připravila pár článků. Jako vždy začnu s mojí milvanou Dakotou a mám tu pro vás nový rozhovor s Marie Claire o Fifty Shades Freed ♥


Dakota Johnson právě dokončila svou poslední cestu jako Anastasia Steele v neuvěřitelně erotickém/vtipném Fifty Shades Freed - film, který ukazuje že si Ana a Christian dali pauzu od 'červené místnosti', vzali se, řešili těhotenství a zabývali se zlověstným vydavatelem jménem Hyde, který jim udělal peklo.

Ale nemějte strach, stále můžeme vidět spoustu vášnivých sexuálních scén a budeme mít z toho zážitek. Herečka promluvila s MarieClaire.com o tom, která scéna byla nejtěžší př natáčení, nejméně sexy věc o tomto filmu a o natáčení s Jamiem Dornanem.

Existuje ve filmu nějaký plán sexuálních scén?
Dakota: ,,Kdybychom mohli dělat všechny sexuální scény za jeden den, tak by to asi opravdu bylo v Guinnesově knize rekordů. Hodně záleželo na místech, protože jsme druhý a třetí díl točli zároveň, sexuální scény se natáčely tak nějak dohromady a zrhuba se natáčely dva týdny."

Tato intenzivní poutavá scéna v červené místnosti byla neuvěřitelně houževnatá. Víte o jaké mluvím.
Dakota: ,,Bylo to zdaleka to nejtěžší - myslím ve všech třech filmech - tahle scéna ve třetím filmu, kdy jsem byla rukama i nohama připoutána k bráně. Je to jako být uvazaná k plotu, který klesá. Bylo to trochu šokující, protože jsem si neuvědomila, že bez ohledu na to, jak jsem byla připravena, tak nikdyn evíte, jak bude váš nervový systém reagovat. Bylo to opravdu složitá, velmi obtížná scéna."

Takže se před sexuálníma scénama dělaly normální záběry?
Dakota: ,,Byl přesný plán toho, jak se scény budou natáčet a jak dokončovat. Takže před scénami, kdy jsme byli oba zranitelní a byly velmi obtížné se před tím natočilo něco silného."

Dělání těchto scén bude asi takové trapné.
Dakota: ,,Ne, není to nikdy snadné, není to ležérní, není to legrace. Nikdy to nebude snadné."

Lidé spolupracovali se 'sexuálním poradcem', takže nkdo nemůže říct, že tento film nebyl dobře prozkoumán.
Dakota: ,,Jamie měl převážně poradce, který byl hlavně u prvního dílu, u druhého dílu byli spíše lidé, kteří se specializovali na to, jak fungují věci, jako jsou určité nástroje a hračky. Je to složité a detaily jsou opravdu velmi důležité. Stejně tak jako dodržovat pravidla. Opravdu tím komunitu BDSM a myslím, že jsme to udělali správnou cestou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama