Dakota: TV Direkt

9. února 2018 v 16:38 | Glow |  Dakota Johnson
Aby tu nebyly jen samé fotky, tak taky budu překládat různé články a rozhovory, to mě hrozně baví. Tak tady máte první, který je s Dakotou a Jamiem pro TV Direkt. Jsou tak skvělý ♥ Vždy se mi líbilo jak krásně o sobě mluví :))


1. Absolutní důvěra

,,Dobrá zpráva je, že jen Dakota a já víme, čím si během natáčení procházíme," odhlauje Jamie Dornan. ,Během tohoto procesu se opravdu navzájem potřebujeme, protože existují dny během natáčení, kdy to není snadné a mnoho se od nás požaduje, zejména od Dakoty. Ona je ta, která musí ukázat mnoho kůže a často se tak stává velmi zranitelnou. Zvláště v takových intimních scénách je důležité mít partnera, na kterého se může spolehnout. Během natáčení jsme si vytvořili hluboké přátelství," dodává Dakota Johnson. ,,Náš vztah je založen na důvěře, respektu a vzájemné ochraně - takže erotické scény ve třetí části byly mnohem zábavnější, protože se dobře známe a tlak nebyl tak vysoký jako na začátku prvního filmu."

2. Nový vzhled

,, Ve Fifty Shades Freed je Christianův byt téměř k nepoznání. Náš designér Nelson Coates z pro nás přichystal něco úplně jiného a ve třetí části jsme se tam cítili mnohem lépe - i když jen několik stěn bylo předěláno a pár koberců tak taky 'herna' je měkkčí a citlivější než kdy předtím," říká Jamie šťastně.

3. Dobrý pocit na natáčení

,,Udělali jsme si dokonalý vzorec pro to, jak nejlépe zvládnout erotické scény aby jsme ve výsledku z toho měli dobrý pocit," říká Dakota. ,,Když natáčíte takové brutální scény, potřebujete něco k tomu, aby to bylo snadnější," říká Jamie. ,,S Dakotou jsme si do toho přidali humor, aby nám to šlo lépe."

4. Hluboká vazba

,,S každým projektem jsem vyvinula nevyvětlitelnou souvislost s mou rolí a Ana mě obzvlášť ohromila a motivovala, abych se změnila ze slabé, zranitelné dívky na velmi silnou mladou ženu," říká Dakota. Jami také potvrzuje: ,,V třetí části jsem se cítil mnohem bližší ke Christianovi než v prvním filmu, byl to vždycky uvnitř dobrý člověk, ale byl zastíněn zážitky, které měl jako mladý chlapec. Láska Anastasie mu přinesla to nejlepší."

5. Malé škádlení

Když spolu trávíte tolik času, je tam i nějaký boj? ,,Ne, ale mám většinou hloupé nápady," přiznává Dakota. ,,Jami vždy pije svůj čaj hned a když si řekne o další, řeknu že mu ho donesu a přimichám mu tam chipsy, mrkev a pálivou omáčku. Na své narozeniny jsem naplnila svůj přívěs tak velkým množstvím balónků, že se nedostal ani dovnitř. A jakmile měl hlad, objednala jsem mu 30 kuřecích křídel přímo od srdce," směje se Dakota.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama