Dakota Johnson

Dakota: Filming 'Bad Times at the El Royale'

18. února 2018 v 9:13 | Glow
Dakota se momentálně nachází v Kanadě, kde pracuje na novém filmu 'The Bad Times at The El Royale'. Konkrétně se natáčí v Burnaby. Hrozně jsem se nadchla, když jsem si na imdb přečetla, že tam hraje také Chris Hemsworth, představa, že s ním Dakota pracuje a pak propaguje film, uaaa ♥ Doufám, že to bude nějaká pecka :D Zatím nejsou nějaké větší informace, jen že se film odehrává v roce 1960, v jednom zchátralém hotelu v oblasti Lake Tahoe v Kalifornii.

Můžete se podívat na dvě alba ze dvou dnů :))Dakota: Marie Claire Interview

18. února 2018 v 8:51 | Glow
Máme tu zase konec víkendu a já jsem si pro vás připravila pár článků. Jako vždy začnu s mojí milvanou Dakotou a mám tu pro vás nový rozhovor s Marie Claire o Fifty Shades Freed ♥


Dakota Johnson právě dokončila svou poslední cestu jako Anastasia Steele v neuvěřitelně erotickém/vtipném Fifty Shades Freed - film, který ukazuje že si Ana a Christian dali pauzu od 'červené místnosti', vzali se, řešili těhotenství a zabývali se zlověstným vydavatelem jménem Hyde, který jim udělal peklo.

Ale nemějte strach, stále můžeme vidět spoustu vášnivých sexuálních scén a budeme mít z toho zážitek. Herečka promluvila s MarieClaire.com o tom, která scéna byla nejtěžší př natáčení, nejméně sexy věc o tomto filmu a o natáčení s Jamiem Dornanem.

Existuje ve filmu nějaký plán sexuálních scén?
Dakota: ,,Kdybychom mohli dělat všechny sexuální scény za jeden den, tak by to asi opravdu bylo v Guinnesově knize rekordů. Hodně záleželo na místech, protože jsme druhý a třetí díl točli zároveň, sexuální scény se natáčely tak nějak dohromady a zrhuba se natáčely dva týdny."

Tato intenzivní poutavá scéna v červené místnosti byla neuvěřitelně houževnatá. Víte o jaké mluvím.
Dakota: ,,Bylo to zdaleka to nejtěžší - myslím ve všech třech filmech - tahle scéna ve třetím filmu, kdy jsem byla rukama i nohama připoutána k bráně. Je to jako být uvazaná k plotu, který klesá. Bylo to trochu šokující, protože jsem si neuvědomila, že bez ohledu na to, jak jsem byla připravena, tak nikdyn evíte, jak bude váš nervový systém reagovat. Bylo to opravdu složitá, velmi obtížná scéna."

Takže se před sexuálníma scénama dělaly normální záběry?
Dakota: ,,Byl přesný plán toho, jak se scény budou natáčet a jak dokončovat. Takže před scénami, kdy jsme byli oba zranitelní a byly velmi obtížné se před tím natočilo něco silného."

Dělání těchto scén bude asi takové trapné.
Dakota: ,,Ne, není to nikdy snadné, není to ležérní, není to legrace. Nikdy to nebude snadné."

Lidé spolupracovali se 'sexuálním poradcem', takže nkdo nemůže říct, že tento film nebyl dobře prozkoumán.
Dakota: ,,Jamie měl převážně poradce, který byl hlavně u prvního dílu, u druhého dílu byli spíše lidé, kteří se specializovali na to, jak fungují věci, jako jsou určité nástroje a hračky. Je to složité a detaily jsou opravdu velmi důležité. Stejně tak jako dodržovat pravidla. Opravdu tím komunitu BDSM a myslím, že jsme to udělali správnou cestou."

Dakota: Fifty Shades Freed Premiere in Paris

11. února 2018 v 13:30 | Glow
Světovou premiéru Fifty Shades Freed trávili naši představitelé v Paříži. Už jste viděli třetí díl? Já byla na premiéře a musím říct, že se mi z těch třech líbil asi nejméně ale i tak samozřejmě jsem toho fanynka a samozřejmě to bylo hezké a už se těším až se na to budu moct zase podívat ♥ Bohužel i soundtrack mi přišel trošku slabší, líbily se mi asi dvě písně. Dakota na premiéru zvolila jednoduché bílé šaty a moc se mi líbí jak má duělaný ten culík, to je moc hezké a také zvolila jednoduché, nenápadné líčení :))
Dakota: 8 Days Magazine

11. února 2018 v 13:05 | Glow
Další rozhovor, tentokrát s časopisem 8 Days. Hrozně se mi líbí scany, ty fotky které použili, no prostě wow ♥ Rozhovor se také moc povedl a celý se týká Fifty Shades, takže určitě doporučuji přečíst ♥


Nyní, když je dokončen třetí a poslední díl série Fifty Shades, jak se cítíte?
Dakota: ,,Cítím se nostalgicky a vděčně za zkušenost, vzrušeně pro budoucnost."

Jaký byl poslední den na natáčení?
Dakota: ,,Bylo to neskutečné, celou noc jsme pracovali a čekali až vyjde slunce na poslední klapku a zdálo se, že to snadn nikdy nenastane! Čekali jsme a čekali. A nakonec to bylo krásné ráno. Anastasia se znovu spojila s Christianem ve druhém filmu ale tentokrát za jejich vzpomínek."

Jak se vztah nyní vyvíjí ve Fifty Shades Freed?
Dakota: ,,Myslím, že ve třetím filmu, jak Anastasie tak Christian zjistili, že tu bude trvalá fixace kontroly a moci mezi oběma. Ale protože se rozhodli se vzít, učinili vědomé rozhodnutí ctít se navzájem a soustředit se na jejich vztah jako na něco, co má vlastní život. Tímto způsobem ho vnější vliv nebo nějaká hrozba nezničí. Anastasia uznala a přijala více sexuální a dominantní stránku sebe sama, která je hnací silou ve filmu."

Jak se vypřádávají s tím, že jsou v manželství?
Dakota: ,,Vzhledem k tomu, že jsou celkem odlišní, tak Anastasie možná trošku po svatbě má větší odpovědnost. Nejedná se nyní jen o její život ale o život jejího manžela a nakonec i jeho děti. Myslím si, že jí manželství vyhovuje."

Jaké to bylo, natáčet svatbu?
Dakota: ,,Bylo to legrační a zároveň bizarní. Nikdy jsem před tím svatební scénu netočila. Bylo to skvělé."


Je pro vás těžké udržet kamenou tvář, když natáčíte?
Dakota: ,,Ach ano. Jednou se zasměju a je po všem - musíme to pak točit znovu a znovu. Christian Grey je poměrně složitá lidská bytost."

Myslíte, že Jamie odvedl dobrou práci pro tuto klíčovou roli?
Dakota: ,,Je to složité a věřím, že Jamie do této role přinesl důmyslnost a komediální přízvuk. Christian mohl být postavou, která je docela chladná a nepřístupná ale Jamie je něžný člověk a dává mu to teplo."

Očividně jste během tří filmů vytvořili skutečné přátelství.
Dakota: ,,Myslím si, že už navždy budeme přátelé. Jamie a já jsme prošli touto celou cestou společně a je mi nejblížš k tomu aby věděl, jaká zkušenost to byla."

Jak vám vztah a chemie pomohli natočit intenzivnější a intimnější scény?
Dakota: ,,Kdybychom se nestali přáteli, bylo by to mnohem obtížnější. Natáčení intimních scén není pohodlné a jsou zesíleny, jak se příběh vyvíjí, takže kdybych mu nedůvěřovala, nebo bych se necítila bezpečně, byla by to noční můra."

Jádrem toho všeho je příběh dvou lidí, kteří se navzájem opravdu milují.
Dakota: ,,Ano, absolutně. Myslim si, že Anastasie a Christian se v sobě nacházejí. Je tam opravdu hluboká láska a s tím přichází výbušná vášeň bez slitování. Ani pro jednoho neexistuje žádná jiná osoba."

Jejich láska je však v každém filmu testována. Jaká je největší výzva, ve které musí čelit ve Fifty Shades Freed?
Dakota ,,Největší zkouškou je skutečnost, že je těhotná ještě před tím, než jsou oba opravdu připraveni mít dítě. Ztráčet část jejich osob je hrozbou pro Christiana a možná podvědomě i pro Anastasii, protože je příliš mladá. A pak je tu pár lidí, kteří si pohrají s jejich vztahem, jako třeba Jack Hyde, bývalý šéfredaktor, který se vrací a není v moc dobré náladě."

Anastasia Steele je taková ikona. Jak to vidíte?
Dakota: ,,Vidím ji jako velmi váženou ženu. Je chytrá, tvrdá, důstojná a půvabná. Respektuje sebe i jiné lidi. Je soucitná a přímá. Je inspirativní žena a dobrá osoba."

Jak byste řekla, že se změnila v průběhu tří filmů?
Dakota: ,,Anastasia má velký emocionální a psychologický oblouk. Pochází z velmi chráněného prostředí a má naivní výhledy, až nakonec je divoká, statečná, expresivní a ochranná žena. Jedná se o rysy, které nejvíc obdivuji, spolu s tím, že je věrná sama sobě. Neexistuje okamžik, ve kterém by se mohla měnit za někoho jiného.To z ní činí nečekaně dobrý vzor pro ženy, které se snaží najít svou vlastní sílu."

Když se ohlédnete zpět na všechny tři díly, musíte mít nějaké zvláštní vzpomínky.
Dakota: ,,Strávili jsme roky s těmito projekty...existuje tisíc zvláštních okamžiků a vzpomínek. Nejdůležitější jsou pro me všechny zážitky, kdy jsem se setkala s lidmi a vztahy, které jsme si postupně vybudovali. Našla jsem opravdu kouzelné lidi a jsem za to nesmírně vděčná."

Dakota: Fifty Shades Freed Premiere in LA

11. února 2018 v 12:04 | Glow
První premiéra Fifty Shades Freed se konala v Los Angeles, kam se sjel téměř celý tým i herců. Můžete si prohlédnout několik skvělých fotografiích. Dakota zazařila v červených šatech, u kterých se mi moc líbí ten střih a jen to doplnila stříbrnými střevíčky a červenou rtěnkou. I Jamie vypadal skvěle, líbí se mi jak k saku zvolil tenisky, je to takové moderní a při ne extra formálních akcích si myslím že je to skvělá volba ♥


Dakota: Late Night With Seth Meyers

11. února 2018 v 11:58 | Glow
Dakota v rámci propagace Fifty Shades Freed navštívila talkshow Setha Meyerse. Objevilo se pár fotek, kde to Dakotě neskutečně sluší v černých šatech a moc se mi líbí černé lodičky a i její vyžehlené vlasy ♥ Doufám, že se hned zase neostříhá, ty její dlouhé vlasy jsou top ♥ Mimo fotek si pusťe i videa z pořadu! :)

Dakota: Best Movie (Italy - February)

11. února 2018 v 11:37 | Glow
Dnes jsem pro vás přeložila další rozhovor, který Dakota poskytla pro italský časopis Best Movie. Mluví o svých projektech a rodině, celkem takový milý rozhovor :)


Anastasia Steele ve Fifty Shades Freed: Ve třetí kapitle si Anastasia potřebuje zvyknout na svůj život jako manželka, životní styl svého manžela a jeho depresivní povahu. Tento film je o detailech, které definují vztah mezi Christianem a Anastasií.

Práce se Sam Taylor Johnson a Jamesem Foleyem: Byly to dvě zcela odlišné zkušenosti, ale myslím si, že oba udělali neuvěřitelnou práci. Bylo poučné, jak může muž i žena pracovat na takovém materiálu. Myslím, že Sam Taylor Johnson byla perfektní pro první film, stejně jako ostastní dva byly lepší pro Jamese. Tento třetí díl je především plný napětí.

Těhotenství ve Fifty Shades Freed: V roce 2012 jsem již byla těhotná když jsem měla roli v seriálu 'Ben & Kate'. Je to něco, co miluji. Je to role, která byla v moji rodině dost známá protože mám hodně mladších sourozenců. Když jsem kolem dětí, mám tendenci ztrácet kontrolu a sama jsem trochu dětinská.

Suspiria a práce s Lucou: Miluju origiální film a oba pracujeme na tom, abychom to udělali ještě o kousek lepší. Je to umělecky krásná, taková neuvěřitelná práce. Design, sooundtrack, je to fascinující a jedinečné. Je to krásné a děsivé. Práce s Lucou je uvolněná ale také strašně frenetická: je to skutečný režisér. Skutečný italský režisér. Najde inspiraci ve všem: barvy, hudba, obraz.

A Bigger Splash a spolupráce s Tildou Swinton: Byla jsem hrozně šťastná že mohu spolupracovat s Tildou. Natáčení bylo velmi zábavné, byli jsme na ostrově, který je plný energie, barev a to možná proto, že je na sopce. Všechno je tam tak živé, je to ostrov, který má svůj vlastní charakter. Tilda a já jsme si užili opravdu zábavu a navzájem se milujeme. Je inteligentní a tak rozkošná, plná talentu. Práce s ní je splněný sen.

Sound of Metal: Matthias je takový zvláštní člověk, velmi chytrý, ale také opravdu legrační. Milovala jsem práci s ním. Příběh Sound of Metal je opravdu krásný. Bylo mi potěšením s ním pracovat na filmu.

Maminka Melanie a babička Tippi: Myslím, že jsem si trochu vybrala z obou. Ráda bych si myslela, že jsem zdědila sílu a milost mé babičky. Je to nejkrásnější žena, jakou jsem kdy v životě potkala. Má máma je skvělá a zábavná. Ráda bych si to myslela i o sobě.

Když se rodina dozvěděla, že dostala roli v trilogii Fifty Shades: Přijala jsem roli předtím, než se to doma někdo dozvěděl, ale věděla jsem, že jsou za mnou na 100%. Vědí, že je to jen práce, že to nejsem já. Myslím, že dokonce máma přečetla první knihu ale jinak to pro mě byla taková soukromá zkušenost. My moc o těchto filmech nehovoříme. Můj táta byl také nadšená - podporuje vše, co dělám. Moje rodina ty filmy nikdy neviděla a ani bych to nechtěla.

Dakota: The Tonight Show with Jimmy Fallon

10. února 2018 v 15:47 | Glow
Dakota byla hostem pořadu The Tonight Show With Jimmy Fallon. Tuhle talkshow mám hrozně ráda, vždy se u ní nasměju. Můžete se podívat nejen na pár skvělých fotografiích, kde to Dakotě v černých šatech moc sluší a opravdu zbožňuju její vlasy ♥ ale taky na skvělá videa :)
Dakota: La Stampa (Italy - January)

10. února 2018 v 15:35 | Glow
Další rozhovor s Dakotou, tentokrát s magazínem La Stampa :)


Jak jste se v posledních třech letech změnila? A změnila jste se nějak pro Anastasii?
Dakota: ,,S trilogií jsem začala, když mi bylo 23 let a nikdy předtím jsem nedělala sexy scénu nebo byla někde nahá. Hodně jsem se toho bála. Odhalila jsem se mnoha způsoby, fyzicky i emociálně. Byla jsem hodně zranitelná. Poté, s úspěchem série jsem se musela naučit oddálit od své postavy a pamatovat si, že mám ještě dlouhou cestu. A doufám, že si nakonec budou lidé pamatovat, že Anastasie je jenom postava, která neodráží můj osobní život. Jsou zde ženy, které mi děkují, že jim pomáhám tím, že se cítí sexuálně osvobozené. Nemusí děkovat mě, ale E. L. James."

V reálném životě, se nicméně věci mění, v Hollywoodu a kdekoliv jinde. Změnily se strategie vydání filmi, je to kvůli nedávným diskuzím?
Dakota: ,,Nemůžu mluvit o marketingu, to není moje rozhodnutí. Ale nemyslím si, že moje postava nebo film tomu nějakým způsobem škodí. Pokud se nemýlím, trilogie dává ženám sílu, aby se ujaly iniciativy a měli větší důvěru v sebe, ve svých vztazích a práci. Síla, se kterou se má zacházet spravedlivě. Anastasia ve filmu zažívá všechny tyto zážitky. Umění, kreativita a film mohou podat pomocnou ruku při změně několika věcí. A pokud mohu udělat cokoliv, aych podpořila hnutí a pomohla při dosahování těchto cílu, jdu do toho."

Cítíte jiný smysl pro ženskou solidaritu?
Dakota: ,,Ano, není to tak, že bych dřív žila nějak v konkurenci a soupeření, ale teď jsem hodně v přátelském vztahu se ženami, které jsem celý život obdivovala. Nemám žádné problémy mluvit o sobě a být upřímná a otevřená. Mluvíme mezi sebou hodně a to je hodnota, která se neztratí."

Jaký typ může byste chtěla? A jak to je s Chrisem Martinem, leadrem skupiny Coldplay?
Dakota: ,,Jak učí film, není tu jen jeden druh lásky. Pokud jde o mě, chci člověka, který mě respektuje a podporuje moji práci stejně tak jako já jeho. Zbytku dávám přednost tomu, aby věci zůstaly soukromé."

Ve vašem uměleckém životě je další důležitý člověk: Luca Guadagnino, se kterým jste pracovala na 'A Bigger Splash' a nyní na remaku 'Suspiria'.
Dakota: ,,S Lucem mám nejdůležitější pracovní vztah ve svém životě. Podařilo se mu stimulovat jinou část mé krativity. Pak jsem s ním nějaký čas žila v Itálii a naučila jsem se oceňovat vaši zemi, prožívat jeho kulturu a zvyky. Cítím, že mám štěstí a chtěla bych aby moje italština byla lepší. Lidé o vás diskutují ale neexistuje nenávist. Všechno pochází z lásky a tvořivosti. Z vášně."

Dakota: Fifty Shades Freed Press Conference in LA

9. února 2018 v 19:59 | Glow
Dnes tu mám pro vás ještě poslední fotky a z první konference k filmu Fifty Shades Freed, která se konala 24. ledna v Los Angeles. Dakota i Jamie vypadali skvěle a moc se mi líbí, jak tu má Dakota vyčesané vlasy ♥ Fotek je dost a jsou opravdu moc povedné, líbí se mi ty, které vypadají jako photoshoot ♥

Dakota: Allure Magazine

9. února 2018 v 18:44 | Glow
Dakota se objevila na titulní stránce časopisu Allure a taky pro něj nafotila skvostný photoshoot ♥ Rozhovor, který poskytla je opravdu dlouhý, takže jsem ho jen tak prolétla a ve stručnosti vám napíšu o čem je tak nějak řeč :)

Nejdříve začíná reportér takovým úvodem, co sám ví o Dakotě, jako například že řídí Ford F-150 a Porsche Carrera, nosí obuv velikost 7, její oblíbená barva je oranžová, je plachá a tak jé těžké ji ze začátku odhalit. Rozhovor probíhal telefonicky a tak si spisovatel připadal jako soukromé očko. Když mu Dakota souhlasila s rozhovorem, neměl ponětí o tom, co má na sobě a jeho žurnalistická povinnost mu to nutí popsat a tak jí požádá o to, aby byla co nejpodorbnější. V prvním momentu se smíchem odpověděla, že je nahá :D No to je celá Dakota :D Ale pak s vtipem dodala, že má na sobě šaty, které nosí při práci a kašmírové ponožky. Během rozhovoru Dakota jela v autě v Los Angeles. Spisovatel usoudil, že je Dakota velmi cool a to podtrhuje nejen že vede kampaň Gucci, má slávné přátelé a pracuje s prestižnými a slavými režiséry. Je autentická. Pak se různě rozepsal o Dakotině nedávných projektech. Pak se baví o spolupráci s Guadagninem, a také o neziskové organizaci s názvem Kindness Institute, což je digitální zdravotní síť, která spojuje lékařské studenty, lékaře a dobrovolníky z oblasti východní a západní mediciíny s lidmi, kteří hledají odpovědi na veškeré emoční problémy. (Ha! nějaká novinka, to jsem zatím o Dakotě netušila že je zapojená do něčeho takového :))) Samozřejmě se během rozhovoru podívají i na nový díl Fifty Shades Freed. Dakota rozhodně není smutná na konci trilogie. Je nesmírně vděčná za tuto zkušenost, která jí pomohla formovat se jako herečka i jako člověk.

Osobně mám raději rozhovory,položená otázka, odpoveď. Takhle když je to jako článek, tak se to opravdu těžce překládá a hlavně by to bylo minimálně na tři hodiny - takže aspoň tak ♥

Mimo scanů a fotek z photoshootu se můžete podívat na video, kde Dakota vyzkoušela 9 věcí, které nikdy předtím nezkoušela! Určitě si to pusťte, je tam božská ♥Dakota: Photoshoot by Greg Williams

9. února 2018 v 17:00 | Glow
Dakota už se po několikáté objevila v hledáčku známého fotografa Grega Williamse. Nejsem si tím úplně jistá ale myslím si, že opravdu postuje pouze černobílé fotky a to mě vůbec nevadí, protože takové fotky já miluji a ještě to fotí takovým stylem jako momentka sem - momentka tam ♥ Dakota je na fotkách úžasná, moc se mi tu líbí fotka se Zeppelinem, jak si dávají pusinku a i ten její smích. Určitě se na pár fotek podívejte :))

Dakota: TV Direkt

9. února 2018 v 16:38 | Glow
Aby tu nebyly jen samé fotky, tak taky budu překládat různé články a rozhovory, to mě hrozně baví. Tak tady máte první, který je s Dakotou a Jamiem pro TV Direkt. Jsou tak skvělý ♥ Vždy se mi líbilo jak krásně o sobě mluví :))


1. Absolutní důvěra

,,Dobrá zpráva je, že jen Dakota a já víme, čím si během natáčení procházíme," odhlauje Jamie Dornan. ,Během tohoto procesu se opravdu navzájem potřebujeme, protože existují dny během natáčení, kdy to není snadné a mnoho se od nás požaduje, zejména od Dakoty. Ona je ta, která musí ukázat mnoho kůže a často se tak stává velmi zranitelnou. Zvláště v takových intimních scénách je důležité mít partnera, na kterého se může spolehnout. Během natáčení jsme si vytvořili hluboké přátelství," dodává Dakota Johnson. ,,Náš vztah je založen na důvěře, respektu a vzájemné ochraně - takže erotické scény ve třetí části byly mnohem zábavnější, protože se dobře známe a tlak nebyl tak vysoký jako na začátku prvního filmu."

2. Nový vzhled

,, Ve Fifty Shades Freed je Christianův byt téměř k nepoznání. Náš designér Nelson Coates z pro nás přichystal něco úplně jiného a ve třetí části jsme se tam cítili mnohem lépe - i když jen několik stěn bylo předěláno a pár koberců tak taky 'herna' je měkkčí a citlivější než kdy předtím," říká Jamie šťastně.

3. Dobrý pocit na natáčení

,,Udělali jsme si dokonalý vzorec pro to, jak nejlépe zvládnout erotické scény aby jsme ve výsledku z toho měli dobrý pocit," říká Dakota. ,,Když natáčíte takové brutální scény, potřebujete něco k tomu, aby to bylo snadnější," říká Jamie. ,,S Dakotou jsme si do toho přidali humor, aby nám to šlo lépe."

4. Hluboká vazba

,,S každým projektem jsem vyvinula nevyvětlitelnou souvislost s mou rolí a Ana mě obzvlášť ohromila a motivovala, abych se změnila ze slabé, zranitelné dívky na velmi silnou mladou ženu," říká Dakota. Jami také potvrzuje: ,,V třetí části jsem se cítil mnohem bližší ke Christianovi než v prvním filmu, byl to vždycky uvnitř dobrý člověk, ale byl zastíněn zážitky, které měl jako mladý chlapec. Láska Anastasie mu přinesla to nejlepší."

5. Malé škádlení

Když spolu trávíte tolik času, je tam i nějaký boj? ,,Ne, ale mám většinou hloupé nápady," přiznává Dakota. ,,Jami vždy pije svůj čaj hned a když si řekne o další, řeknu že mu ho donesu a přimichám mu tam chipsy, mrkev a pálivou omáčku. Na své narozeniny jsem naplnila svůj přívěs tak velkým množstvím balónků, že se nedostal ani dovnitř. A jakmile měl hlad, objednala jsem mu 30 kuřecích křídel přímo od srdce," směje se Dakota.

Dakota: 75th Golden Globes 2018

9. února 2018 v 15:29 | Glow
Já už se tak nemůžu dočkat až začnu přidávat, že už se do toho pustím dneska! Vždy mě u blogu hrozně nebavilo tvořit rubriky a rozcestníky a podrubriky - to je hrozná nuda :D Zabere to spoustu času a jelikož to tady stejně bude takový mišmaš, tak prostě jen jedna rubrika a hotovo! :) Nejdřív se vrhnu na svoji milovanou Dakotu - já jí prostě miluju. Miluju její nevšední styl, občas i extravaganci, její humor a že je vždy prostě svá. Začnu přidávat novinky od nového roku, ať to má alespoň nějaký řád, když už jsem s tím začala takhle :)

Dakota se začátkem roku zúčastnila jako spousta dalších hvězd předávání cen Zlatého Glóbusu, který se konal v Beverly Hills, 7. ledna. Dakota na červený koberec dorazila v nádherných černých šatech od Gucciho a doplňky od Nirav Modi. Byla nádherně jemně nalíčená a moc se mi líbí bohatý culík ♥ Na akci se vyfotila například s Lucou Guadagninem, se kterém spolupracovala na filmu A Bigger Splash, s Alison Brie, se kterou hrála společně ve filmu How To Be Single, a pak taky s Margot Robbie nebo Aliciou Vikander ♥

Stále čekám na zprovoznění galerie, takže zatím jsou uložené jen na serveru :)

 
 

Reklama