Deník

Něco na úvod....

9. února 2018 v 13:28 | Glow
Ahoj ahoj ahoj! Vítám vás na svém novém blogu glowdaily ♥ Jen pár řádků na úvod, o čem blog bude. Už jsem měla blogy o různých celebritách, včetně mojí oblíbené Dakoty Johnson a Seleny Gomez ale vždy to dopadlo stejně, stejné přidávání každý den, milion fotek, rutina, nuda, konec blogu. Pak mi to bylo vždy líto protože mám blogování hrozně ráda, a tak jsem si řekla, proč nemít blog o všem, co mě prostě baví? Takže se tu můžete těšit nejen na celebrity ale také na moje oblíbené filmy, třeba sem hodím písně, knihu, no co mě prostě napadne! Nebudu plakat, že nejsou žádné novinky a nebo naopak nadávat, že toho je hodně a nestíhám, tak jako předtím, kdy to byl vždy začarovaný kruh.

Rozhodla jsem se jít také tou cestou, že nebudu přidávat paparazzi fotky, protože to je věc, kterou si každý může najít sám a nechci, aby to tu bylo zahlceno jen těmito fotkami. Postupně také doplním určitě rubriku jen o jedné celebritě, ale zatím nechám takto dvě a až budu cítit, že chci o někom přidávat víc a pravidelně, tak se o tom určitě dozvíte. Chtělo by to spíš někoho, o kom blog není :)

Čekám ještě až e mi zpřístupní galerie a tak zatím budou fotky jen na nějakém serveru a až budu mít galerii, tak samzřejmě včas doplním a hodím vám sem o tom nějaké informace. Doufám, že se vám tu bude líbit ♥

GLOW
 
 

Reklama