Margot Robbie

Margot Robbie: Goes to the Gym in Los Angeles

28. července 2018 v 16:10 | Glow
Margot Robbie se během natáčení nového filmu 'Once Upon a Time in Hollywood' stále udržuje v kondici a tak ji paparazzi zastihli na cestě do posilovny. Měla moc hezké Nike legíny, bílé sportovní tričko a líbí se mi ten šátek ve vlasech :)

Margot Robbie: Academy Film Awards Nominees Party

18. února 2018 v 11:42 | Glow
Ještě jedna akce s Margot, kdy doraila na Academy Film Awards Nominees Party, která se konala v Londýně. BAFTA předávání cen by se mělo konat dneska. Takže zítra určitě zase čekejte na nějaké fotky, jsem zvědavá na róby ♥ Na této akci měla Margot krásné bílé šaty značky Chanel a podpatky Gianvito Rossi

Margot Robbie: 'I, Tonya' London Premiere

18. února 2018 v 11:31 | Glow
Margot Robbie ještě stále propaguje film 'I,Tonya' a mám pro vás fotky z premiéry, která se konala v Londýně. Margot zvolila krásné třpytivé, zajímavě kombinované šaty od Louise Vuittona. Mimochodem, když se tu tak bavíme o novém filmu, tak Margot byla nominovaná na Academy Awards za roli Toyni Harding v kategorii nejlepší herečka. Takže jí určitě budu držet palce ♥ Film jsem ješě neviděla ale ohlasy na film jsou úžasné :)

Margot Robbie: Harper's Bazaar 2018

18. února 2018 v 10:42 | Glow
Margot Robbie se objeví v novém vydání magazinu Harper's Bazaar, který vyjde v Austrálii. Mám pro vás titulní stranu a pak nádherný photoshoot, který na mě dejchá takovou lehkostí, létem, zábavou. Margot je tam úchvatná a fotky se moc povedly, určitě stojí za mrknutí ♥


Margot Robbie: NYFW 2018

14. února 2018 v 10:12 | Glow
Margot Robbie, další žena, herečka, kterou začínám mít hodně ráda. Viděli jste film I, Tonya? Já se přiznám že ještě ne, ale stále to odkládám a není moc času ale určitě je na mém seznamu vysoko :) Mimo novinek jsem s ní viděla Focus a samozřejmě Vlka z Wall Street, kde si zahrála po boku Leonarda DiCapria ♥ Stejně tak jako Millie, tak i Margot zavítala na módní přehlídku Calvina Kleina :) Na sebe zvolila jednoduchý outfit v podobě dlouhého šedého saka ale moc jí to slušelo. Na fotkách ji můžeme vidět například s Nicole Kidman nebo Sebastianem Stanem :)

 
 

Reklama