Selena Gomez

Selena: NYFW 2018

14. února 2018 v 9:43 | Glow
Konečně nějaké novinky týkající se Seleny ♥ Včera se naše Sel zúčastnila módní přehlídky značky Coach, které je teď tváří, takže tam rozhodně nemohla chybět! Vše proběhlo během New York Fashion Week, který právě probíhá a ještě vás čeká pár článků z této každoroční akce, kam se sjíždí mnoho celebrit!! Zvolila černé šaty s květinami a koženou bundu. Můžeme si všmnout, že si na akci nechala prodloužit vlasy ♥

Selena: Harper's Bazaar (March)

13. února 2018 v 11:53 | Glow
Tak konečně jsem se dopracovala k tomu, abych udělala článek o magaznu Harper's Bazaar, kde se objevila Selena na titulní straně, nafotila nový photoshoot a poskytla rozhovor ♥ Scany ještě nejsou úplné, protože magazín vyjde až začátkem března ale už teď se můžeme podívat na několik krásných fotek a videií, kde je Selena opravdu nádherná a hrozně se mi tenhle venkovní typ fotek líbí :) Doporučuji i přečíst něco ze zajímavého rozhovoru!


Ve 25tiletech se Selena Gomez potýkala s překážkami ukázala se silnější než kdy předtím. Hvězda seriálu Netflix - 13 Reasons Why vypráví Katherine Langford, co se za tu cestu naučila.

KL: Jaká je nejlepší část toho, být umělcem v roce 2018?
SG: ,,Mám pocit, že se stalo mnohem bezpečnějším místem k vyjádření vašich obav nebo dokonce jen právo říct ,,víte, nejsem si jistá, že se v tomto prostředí cítím pohodlně." Na osobní úrvni je to nejpohodlnější věc, co jsem kdy cítila. Dokonce i při nějakém konkurzu se cítím mnohem jistější než jsem byla v minulosti. Přestala jsem se zaměřovat na věci jako, vypadám dost dospěle? Vypadám sexy? Vypadám dost cool? Jsem dost laskavá? Přestala jsem o takových věcech přemýšlet a cítím se osvobozená."

KL: Stala jsi se slavnou když jsi dospívala. Existuje něco, o čem si myslíš, že si zmeškala?
SG: ,,Strávila jsem pravděpodobně příliš mnoho času přemýšlením o tom, jaký mohl být můj život a teď se prostě pokouším mít pocit vděčnosti za to, jak to je. Nikdy jsem nebyla ten typ člověka, který si přál, aby měl jiný život. Jsem v bodě, kde znám hodnotu svého soukromí a chápu, jak systém funguje a jakmile jsem si to uvědomila a přijala tuto část, stala jsem se neohroženou. Je to malá cena za to, jaký mám teď život."

KL: Tohle je Harper's Bazaar takže musíme také mluvit o módě. Jsi holka co má ráda kabelky nebo boty?
SG: Jsem obojí a vždy jsem byla. I když jsem byla mladší a nosila jsem batohy, byla jsem nadšená když jsem dostala Betsey Johnson. Zdálo se mi to mnohem více vzrušující než oblečení. A absolutně miluji cool obuv. Vždycky jsem měla pocit, že nezáleží na tom, co mám na sobě, hlavně když mám nějaké cool boty."


KL: Jaký byl tvůj první velký módní kousek?
SG: ,,Po první výplatě jsem si koupila tašku na notebook od Louise Vuittona. Vzpomínám si, že jsem byla vyděšená, a tak jsem předstírala že jsem malá podnikatelka, která potřebovala nosit všechny důležité věci, i když pro mě to byl jen lesk na rty a notebook."

KL: Vyrostla jsi v módní ikonu. Jak bys popsala tvůj osobní styl?
SG: ,,Rozhodně ležérní. I když nepracuji, vypadám, že pracuji. (smích)

KL: Bezesporu jsi královna Instagramu. Jak udržuješ linii mezi veřejnou a soukromou Selenou?
SG: ,,Mám s Instagramem velmi složitý vztah. Dal mi hlas, mezi všemi těmi lidmi, kteří se snažili vyprávět o mém životě a ve skutečnosti ani nic nebylo pravidvé. Takže mi umožňuje to, že jsou to má slova, můj hlas a má pravda. Jediná věc, která mě znepokojuje je, jak hodně lidí je na sociálních sítích. Je to neuvěřitelná platforma ale v mnoha ohledech je to pro mladé lidi, včetně mě falešné zastoupení toho, co je důležité. Je to prostě složitý vztah. Pravděpodobně jeden z mých nejtěžších vztahů.

KL: Jaká je pro tebe typická sobotní noc?
SG: ,,Záleží na tom, jestli budu mít náladu na sesterský čas, budu s mou sestrou, Gracií. Je mnohem zralejší než já a to jí jsou čtyři (smích). Pokud budu chtít jít se svými přáteli, tak nepůjdu nikam na žádné trendy místo, oni to vědí a kdyby mě na nějaké pozvali tak bych nešla. Ráda chodím do příjemných restaurací a také do Chili's. Miluju to tam. Také miluji tanec, opravdu to dělám. Ráda vypadám jako blázen spolu se svými přáteli."


KL: Jak důležité je pro tebe tůj mexický odkaz?
SG: Extrémně. Podívám se na sebe každý den v zrcadle a říkám si, člověče, přála bych si umět víc španělsky. Nedávno jsem zažila věci se svým otcem, které se týkaly rasismu. Většinu času se snažím oddělit svou kariéru od mé kultury, protože nechci aby mě lidé soudili na základě toho, odkud jsem když vlastně nemají tušení kdo jsem. A teď momentálně jsem na to hrdá než kdy dřív. Ale stále se musím naučit španělštinu. (smích)"

Co si myslíš, že rozlišuje naši generaci od těch minulých?
SG: Především si myslím, že je to svoboda vyjádřit sebe sama a být tím, čím jsme bezprostředním způsobem. Možná mladý chlapec nebo dívka, kteří vyrůstají na jihu, nebo kdekoliv jsou zmateni a vyděšeni že jsou tím, čím jsou, protože si nemyslí, že je to správné. Nyní mohou všichni kolem nich vidět lidi žijící bez bolesti, skrytých agend, tajemství. Myslím si, že tajemství lidi zabíjí. Nakonec se pokoušíte zakrýt tolik toho, kdo jste kvůli vaší rodině nebo komukoli a myslíte si, že jste špatný, že jste jiný. Je mocné, vidět naši generaci, která porušuje tyto hranice a povzbuzuje ostatní lidi, aby učinili totéž. Existuje pocit svobody, které minulé generace nemohly mít.

KL: Kdo je tvůj největší ženský idol?
SG: Meryl Streep byla vždy jedním z mých idolů kvůli své eleganci a schopnosti být vždy věrná sobě samé a ještě když hraje tak neuvěřitelné obtížné postavy. Miluji, jak se nosí. Cítím se stejně jako Grace VanderWall, které je 14 let. V loňském roce jsem byla na Billboard Women in Music Awards se všemi těmito neuvěřitelnými ženami a ona jen zářila. Má takové vědomosti a moudrost, kterou bych si přála. Oh a opravdu miluji Amal Clooney. Vím, že to zní divně ale hodně jsem o ní četla. Je prostě neuvěřitelná, jak mluví a za co bojuje."

KL: Pokud bys mohla spolupracovat s herečkou z minulosti, kdo by to byl?
SG: ,,Buď Audrey Hepburn nebo Molly Ringwald v 80. letech. Jak úžasné to muselo být? Byla zrzka a měla pihy, byla tak neuvěřitelně cool. Stále se chci obléknout jako ona v Pretty in Pink."

KL: Myslíš si, že rok 2018 bude lepší než ten loňský?

SG: Chci říct ano, protože tomu věřím. Každý, kdo mě zná, vždycky začnu zdravím a balhobytím. Měla jsem spoustu problémů s depresí a úzkostí a je to něco, co nikdy asi nepřekonám. Nebude den, kdy si řeknu vyhrála jsem! Myslím, že je to bitva, kterou budu muset čelit po zbytek svého života ale to je v pořádku. Můj rok začíná s touto myšlenkou. Chci se ujistit, že jsem zdravá. Pokud je to dobré, všechno ostatní přijde samo. Já si cíle nedávám, protože nechci být zklamaná. Chci pracovat na své hudbě. Pracuji na mém novém albu. Právě teď chci bý super zaměřená na věci, které dělám."

Selena: Puma Spring/Summer Collection 2018

10. února 2018 v 10:10 | Glow
Jak možná víte, Selena se stala ambasadarkou značky Puma v roce 2017 a i v letošním roce už stihla nafotit novou kolekci ♥ Jsem z fotek nadšená, Selena je tam nádherná a moc se mi líbí jak na nějakých fotkách použily i ty fotky z polaroidu a můžeme tak vlastně vidět další fotky, které byly pořízeny. Musm říct, že se Puma dost zlepšuje, tyhle kousky oblečení jsou fakt skvělé a moc se mi líbí i ty botky ♥

 
 

Reklama